890x
 
 

Ostatni materiał o nas w Horyzont TV:

Partnerzy medialni

slubice24 logo bez podpisu
1tvslubice230x50
 
logo rzepin net
 
logo Pogranicze Lubuskie
 

Administrujemy lubuską częścią portalu:

Magdalena Tokarska zostanie Ambasadorką!

Prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum Magdalena Tokarska przyjmie nominację na Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet. Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet jest wzorowana na Europejskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet i skupia Panie, które odnoszą sukcesy prowadząc swoje firmy oraz angażują się w pozabiznesową działalność społeczną.

Read more...

III Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych już za nami

 Jak ma wyglądać współpraca w 2015 roku? Które zadania powinny być zdaniem organizacji priorytetowe? M.in. na te pytania, odpowiedzi poszukiwali uczestnicy III Słubickiego Forum Organizacji Pozarządowych. Przedstawiciele III sektora spotkali się 5 września w słubickim Collegium Polonicum.

Read more...

„Mentoring” - zapraszamy na szkolenia upowszechniające

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "IRMEK" i Deutsche Angestellten Akademie, serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenia upowszechniające pt. „Mentoring – innowacyjny model aktywizacji osób bezrobotnych do 25 roku życia”.

Read more...

Polsko-Niemiecki kurs tandemowy dla dzieci

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum organizuje polsko-niemiecki kurs tandemowy dla dzieci w formie warsztatowej. To nie są zwykłe zajęcia językowe, to jest możliwość spotkania z autentycznym językiem, poznania kraju po drugiej stronie Odry, wymiany wiedzy na temat obyczajów i kultury.

Read more...