Kalendarium

890x
 

Partnerzy medialni

slubice24 logo bez podpisu
1tvslubice230x50
 
logo rzepin net
 
logo Pogranicze Lubuskie
 

Administrujemy lubuską częścią portalu:

Lokalne smaczki - relacja z biesiady "Tak smakuje nasza historia" 23 maj 2015 roku w Białkowie

LOGO_LOKALNE_PARTNERSTWA_PAFW_CMYKLokalne smaczki

Już od środy w siedzibie Towarzystwa Miłośników Białkowa i Polesia trwały gorączkowe przygotowania do sobotniej biesiady i warsztatów pt. „Tak smakuje nasza historia”. Pierogi poleskie, faszerowane mięskiem, same się nie ulepią!  Nawet przy zaangażowaniu członków towarzystwa, do ulepienia kilku tysięcy, potrzebnych jest kilka dni. A co ze sceną, namiotami, ławkami? Nic by nie wyszło, gdyby nie zaangażowanie wolontariuszy oraz partnerów projektu „Jutro zaczęło się wczoraj”

Read more...

Wystartował Komitet Monitorujący RPO Lubuskie-2020

km 22.05.2015W piątek, 22 maja, prace rozpoczął Komitet Monitorujący Regionalny Program Operacyjny Lubuskie-2020. Jest w nim także dwunastoosobowa reprezentacja organizacji pozarządowych z regionu. W tym gronie jest również Adam Szulczewski z Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Read more...

Tak świętowały organizacje!

W sobotę ,9 maja, deptak w Słubicach opanowały lokalne stowarzyszenia i fundacje. Wszystko za sprawą kolejnego Powiatowego Pikniku Organizacji Pozarządowych.

Read more...

Sektor 3 Słubice zaprasza na bezpłatne szkolenia w maju i czerwcu! - Uwaga zmiany

2717bf64e3

Sektor 3 Słubice serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu słubickiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach. W maju i czerwcu organizujemy szkolenia w Słubicach i Rzepinie. Szkolenia obejmą tematy, tworzenia i zarzadzania projektami, umów z pracownikami i wolontariuszami, możliwości finansowania w ramach programów unijnych i Działaj Lokalnie. Zobacz szczegóły!

Read more...

Targi na Zamku

Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula oraz Dyrektor Centrum Artystycznego Zamek Tomasz Miechowicz serdecznie zapraszają na:

Targi na Zamku, czyli targi innowacji w dziedzinie współpracy międzysektorowej
w dniu 12 czerwca 2015r, w Krośnie Odrzańskim, 
w godzinach od 10:00 do 14:00

Read more...

Znowu działamy lokalnie!

Chcesz wyzwolić swoją wewnętrzną energię i przyczynić się dla dobra wspólnego? Weź udział w programie Działaj Lokalnie i zrób coś, aby mieszkańcom Twojego miasta żyło się lepiej. W konkursie do zdobycia jest aż 6000 zł. Pamiętaj! Kropla drąży skałę.

Read more...

Produkt finalny projektu PAKT!

PAKT to zestaw kolejnych kroków, które pomagają usprawnić współpracę samorządu z organizacjami pozarządowymi. Nikt nie ma magicznej różdżki, która sprawi, że za jej dotknięciem ludzie zaczną się lepiej rozumieć, traktować jak partnerzy, a nie przedstawiciele wrogich obozów. Wywołanie zmiany wymaga pewnego wysiłku. A my dajemy narzędzia, które w tym pomogą. Jest ich pięć. 

Read more...