Kalendarium

No events found
890x
 

Ostatni materiał o nas w Horyzont TV:

Partnerzy medialni

slubice24 logo bez podpisu
1tvslubice230x50
 
logo rzepin net
 
logo Pogranicze Lubuskie
 

Administrujemy lubuską częścią portalu:

Buduj współpracę – weź udział w warsztatach Modelu Współpracy

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum i Powiat Słubicki zapraszają przedstawicieli samorządów oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu słubickiego zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych współpracy. Warsztaty odbędą się w dniach 21-22 listopada i 12-13 grudnia w Słubicach.

Read more...

UNI Start – Uniwersytet Rozwoju Osobistego

Zapraszamy uczniów klas II słubickich gimnazjów na zajęcia pozalekcyjne, na których będą ćwiczyć swoje kompetencje „miękkie”: komunikowanie się, współpracę w grupie, wystąpienia publiczne, argumentację, kreatywne rozwiązywanie problemów. I nie tylko!

Read more...

Głosowanie na kandydatów na członków komitetów monitorujących

Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłosiła głosowanie na przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetów Monitorujących Programy Operacyjne: Inteligentny Rozwój 2014-2020 i Polska Cyfrowa 2014-2020.

Read more...

Działamy Lokalnie i to wzorowo!

14 października 2014 r. w Warszawie na gali programu „Działaj Lokalnie” oraz „Społecznika Roku 2014” tygodnika Newsweek Karol Duer odebrał Certyfikat Działaj Lokalnie dla Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Read more...

Stypendia przyznane!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że na stronie www.stypendia-pomostowe.pl udostępnione zostały wyniki naboru do Stypendium Pomostowego.

Read more...

Nabór kandydatów na członków komitetów monitorujących

Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłosiła nabór kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetów Monitorujących Programy Operacyjne: Inteligentny Rozwój 2014-2020 i Polska Cyfrowa 2014-2020.

Read more...

Zapraszamy na warsztaty Modelu Współpracy

Przedstawicieli samorządów oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu słubickiego zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych współpracy. Warsztaty odbędą się w terminach: 17-18.10.2014, 7-8.11.2014 i 21-22.11.2014 r.

Read more...

Magdalena Tokarska została Ambasadorką!

Prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum Magdalena Tokarska została Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet. Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet jest wzorowana na Europejskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet i skupia Panie, które odnoszą sukcesy prowadząc swoje firmy oraz angażują się w pozabiznesową działalność społeczną.

Read more...