Kalendarium

890x
 

Partnerzy medialni

slubice24 logo bez podpisu
1tvslubice230x50
 
logo rzepin net
 
logo Pogranicze Lubuskie
 

Administrujemy lubuską częścią portalu:

Ruszył portal wspierający współpracę międzysektorową – www.PartnerstwaLokalne.pl

W ramach projektu realizowanego przez Fundację CSR Profit „Wsparcie dla współpracy partnerskiej – wiedza, narzędzia, praktyka”, dofinansowanego ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, powstał portal PartnerstwaLokalne.pl

Read more...

Słubice: Zaproszenie na spotkanie poświęcone Mentoringowi

mentoring_logo.jpgSerdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu pt. „Mentoring – innowacyjna metoda aktywizacji",  które odbędzie się 28 lipca br., o godz. 11.00 w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Słubicach ul. Mickiewicza 6/13, pokój 430.

Read more...

Stypendia Pomostowe na rozpoczęcie studiów

PSP logo maleFundacja na rzecz Collegium Polonicum uczestniczy w realizacji  XIV edycji programu Stypendiów Pomostowych prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Współfinansujemy stypendia na pierwszy rok studiów dla młodych zdolnych osób pochodzących z małych miejscowości i z rodzin o trudnej sytuacji materialnej. O naszą rekomendację przyszli studenci mogą starać się do 31 lipca 2015 r.

Read more...

Bezpłatne spotkania pt. „Mentoring – innowacyjna metoda aktywizacji" już w lipcu i sierpniu. Zapraszamy do Słubic, Żar, Sulechowa i Gorzowa Wlkp.

mentoring logoPodczas spotkań chcielibyśmy przedstawić główne założenia programu mentoringowego skierowanego do młodych osób bezrobotnych, fazy relacji, a przede wszystkim rolę mentora w procesie. Rozpoczniemy od wskazówek jak rozpocząć relację mentoringową, a następnie przejdziemy do praktycznego narzędzia ułatwiającego realizację celów i rozwiązywania sytuacji konfliktowych. Ponadto omówione będą założenia modelu mentoringu, wyniki jego testowania, możliwości i zasady wdrażania produktu finalnego, jak również działania włączające model do głównego nurtu polityki.

Read more...

Lokalne smaczki - relacja z biesiady "Tak smakuje nasza historia" 23 maj 2015 roku w Białkowie

LOGO_LOKALNE_PARTNERSTWA_PAFW_CMYKLokalne smaczki

Już od środy w siedzibie Towarzystwa Miłośników Białkowa i Polesia trwały gorączkowe przygotowania do sobotniej biesiady i warsztatów pt. „Tak smakuje nasza historia”. Pierogi poleskie, faszerowane mięskiem, same się nie ulepią!  Nawet przy zaangażowaniu członków towarzystwa, do ulepienia kilku tysięcy, potrzebnych jest kilka dni. A co ze sceną, namiotami, ławkami? Nic by nie wyszło, gdyby nie zaangażowanie wolontariuszy oraz partnerów projektu „Jutro zaczęło się wczoraj”

Read more...