890x
 
 

Ostatni materiał o nas w Horyzont TV:

Partnerzy medialni

slubice24 logo bez podpisu
1tvslubice230x50
 
logo rzepin net
 
logo Pogranicze Lubuskie
 

Administrujemy lubuską częścią portalu:

III Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych

Główny cel tegorocznego forum, to wyznaczenie priorytetów współpracy Gminy Słubice i organizacji pozarządowych na 2015 rok. Będziemy rozmawiać również o konsultacjach społecznych i inicjatywie lokalnej. Gośćmi imprezy będą: Iwona Janicka i Tomasz Schimanek. Początek forum 5 września, o godz. 17.00 w Collegium Polonicum w Słubicach. Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!

Read more...

Zaproszenie na galę podsumowującą etap testowania projektu "Mentoring - innowacyjna metoda aktywizacji"

W imieniu zespołu projektu serdecznie zapraszam na uroczystość podsumowania kolejnego etapu naszego innowacyjnego przedsięwzięcia, jakim jest stosowanie mentoringu u młodych osób bezrobotnych.

Gala odbędzie się 6 września 2014 roku, o godzinie 18.00, w Gospodarstwie Agroturystycznym „Stary Młyn" w Brzeźnicy (gmina Dąbie).

Read more...

Wsparcie dla małych organizacji z powiatu słubickiego

Powiatowe Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 w Słubicach ogłasza konkurs dla małych organizacji z terenu naszego powiatu, których roczny budżet nie przekracza 20 tys. zł. Mogą się one ubiegać o „voucher rozwojowy” o wartości 500 zł.

Read more...

Polsko-Niemiecki kurs tandemowy dla dzieci

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum organizuje polsko-niemiecki kurs tandemowy dla dzieci w formie warsztatowej. To nie są zwykłe zajęcia językowe, to jest możliwość spotkania z autentycznym językiem, poznania kraju po drugiej stronie Odry, wymiany wiedzy na temat obyczajów i kultury.

Read more...

„Mentoring” - zapraszamy na szkolenia upowszechniające

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "IRMEK" i Deutsche Angestellten Akademie, serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenia upowszechniające pt. „Mentoring – innowacyjny model aktywizacji osób bezrobotnych do 25 roku życia”. Szkolenia poprowadzi Honorata Ruban.

Read more...

Rekomendacje - stypendia pomostowe

W zestawieniu poniżej ujęliśmy tylko te osoby, którym udzielimy rekomendacji w XIII edycji Stypendiów Pomostowych. Osoby te spełniają kryteria ubiegania się o rekomendacje. O rankingu decydowała ilość punktów zdobytych na maturze.

Read more...

Wakacyjne spotkanie Lubuskiej Sieci Współpracy

Realizacja projektu „go NGO!” pokazała, że Lubuska Sieć Współpracy jest potrzebna. Jest ciałem dialogu pomiędzy organizacjami a jednostkami samorządu terytorialnego. Ma służyć i jednym i drugim, łącząc potencjały obu środowisk. Sieć powinna opierać się na wymianie doświadczeń, wspierać organizacje uczące się, poprzez promowanie dobrych praktyk.

Read more...

Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

W imieniu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszamy na VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 8-15 września 2014r.  w Warszawie

Read more...

Wypełnij ankietę! Powiedz jak się żyje w powiecie słubickim!

Jakie są warunki mieszkaniowe, edukacja, kultura, zdrowie publiczne czy nierówności społeczne w powiecie słubickim? M.in. na w tych sprawach chcemy poznać zdanie mieszkańców naszego powiatu.

Read more...