Kalendarium

890x
 

Partnerzy medialni

slubice24 logo bez podpisu
1tvslubice230x50
 
logo rzepin net
 
logo Pogranicze Lubuskie
 

Administrujemy lubuską częścią portalu:

Modelowe rady - miesięcznik Rad Działalności Pożytku Publicznego

Trwa wypracowywanie i wdrażanie standardów funkcjonowania Rad Działalności Pożytku Publicznego. Organizacje członkowskie Sieci SPLOT realizują trzy projekty poświęcone tej tematyce. Zachęcamy do pobrania i przeczytania pierwszego numeru miesięcznika "Modelowe rady".

Read more...

W wyborach do Komitetu Monitorującego RPO-Lubuskie 2020 stawiamy na Adama Szulczewskiego i Iwonę Szablewską!

Do 4 marca organizacje pozarządowe z terenu województwa lubuskiego mogą głosować na swoich przedstawicieli w Komitecie Monitorującym Regionalny Program Operacyjny - Lubuskie 2020. Zachęcamy do oddawania głosów na naszych kandydatów.

Read more...

W takt współpracy, czyli to co dobre

W takt współpracy, czyli dobre praktyki współpracy samorządów województwa lubuskiego z Fundacją na rzecz Collegium Polonicum.

Read more...

Apel w sprawie konsultacji uszczegółowień dotyczących funduszy europejskich – podpisz się!

Istnieje zagrożenie, że organizacje pozarządowe nie będą miały możliwości wpływu na szczegółowe regulacje związane z dystrybucją funduszy europejskich 2014-2020. Podpisz Apel, który chce temu zapobiec! Podpisy będą zbierane do środy 18 lutego, do godziny 12:00.

Read more...

Certyfikowany Ośrodek Działaj Lokalnie

W listopadzie 2014 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci certyfikatu rzetelnego Ośrodka Działaj Lokalnie. Prezentujemy krótki film z uroczystości wręczenia nam certyfikatu, która odbyła się w Warszawie.

Read more...

Nabór kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny – Lubuskie 2020

Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubuskiego II kadencji ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny - Lubuskie 2020. Termin zgłaszania kandydatur upływa 18 lutego 2015 r.

Read more...

Wsparcie dla współpracy partnerskiej Biznes - NGO

Fundacja CSR Profit, realizująca projekt „Wsparcie dla współpracy partnerskiej – wiedza, narzędzia, praktyka”, zaprasza liderów organizacji pozarządowych na bezpłatny coaching z zakresu analizy potencjału organizacji oraz budowania silnych partnerstw z biznesem.

Read more...

Produkt finalny projektu PAKT!

PAKT to zestaw kolejnych kroków, które pomagają usprawnić współpracę samorządu z organizacjami pozarządowymi. Nikt nie ma magicznej różdżki, która sprawi, że za jej dotknięciem ludzie zaczną się lepiej rozumieć, traktować jak partnerzy, a nie przedstawiciele wrogich obozów. Wywołanie zmiany wymaga pewnego wysiłku. A my dajemy narzędzia, które w tym pomogą. Jest ich pięć. 

Read more...

Zostaw 1% podatku w powiecie słubickim!

Początek roku to czas na składanie deklaracji podatkowych za 2014 rok. Warto skorzystać z możliwości zdecydowania o tym dokąd trafi nasz 1% podatku i przekazać go organizacjom pożytku publicznego z terenu powiatu słubickiego.

Read more...

UNI Start – Uniwersytet Rozwoju Osobistego

Zapraszamy uczniów słubickich gimnazjów na zajęcia pozalekcyjne, na których będą ćwiczyć swoje kompetencje „miękkie”: komunikowanie się, współpracę w grupie, wystąpienia publiczne, argumentację, kreatywne rozwiązywanie problemów. I nie tylko!

Read more...