890x
 

Kalendarium

Ostatni materiał o nas w Horyzont TV:

Partnerzy medialni

slubice24 logo bez podpisu
1tvslubice230x50
 
logo rzepin net
 
logo Pogranicze Lubuskie
 

Administrujemy lubuską częścią portalu:

Produkt finalny projektu PAKT!

PAKT to zestaw kolejnych kroków, które pomagają usprawnić współpracę samorządu z organizacjami pozarządowymi. Nikt nie ma magicznej różdżki, która sprawi, że za jej dotknięciem ludzie zaczną się lepiej rozumieć, traktować jak partnerzy, a nie przedstawiciele wrogich obozów. Wywołanie zmiany wymaga pewnego wysiłku. A my dajemy narzędzia, które w tym pomogą. Jest ich pięć. 

Read more...

Zostaw 1% podatku w powiecie słubickim!

Początek roku to czas na składanie deklaracji podatkowych za 2014 rok. Warto skorzystać z możliwości zdecydowania o tym dokąd trafi nasz 1% podatku i przekazać go organizacjom pożytku publicznego z terenu powiatu słubickiego.

Read more...

UNI Start – Uniwersytet Rozwoju Osobistego

Zapraszamy uczniów słubickich gimnazjów na zajęcia pozalekcyjne, na których będą ćwiczyć swoje kompetencje „miękkie”: komunikowanie się, współpracę w grupie, wystąpienia publiczne, argumentację, kreatywne rozwiązywanie problemów. I nie tylko!

Read more...

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

zyczenia_2014.jpg

Ruszają prace nad regionalną platformą współpracy biznesu i NGO

Zielonogórska Fundacja CSR Profit działająca na rzecz wspierania zasad zrównoważonego rozwoju oraz propagowania koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu rozpoczęła prace nad regionalną platformą współpracy biznesu i NGO.

Read more...

Aktywny Kalendarz Adwentowy

Już po raz kolejny Fundacja na rzecz Collegium Polonicum włączyła się w akcję Aktywnego Kalendarza Adwentowego. W tym roku zapraszamy mieszkańców do wspólnego przygotowywania bożonarodzeniowych kartek.

Read more...

Buduj współpracę – weź udział w warsztatach Modelu Współpracy

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum i Powiat Słubicki zapraszają przedstawicieli samorządów oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu słubickiego zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych współpracy. Warsztaty odbędą się w dniach 21-22 listopada i 12-13 grudnia w Słubicach.

Read more...

Działamy Lokalnie i to wzorowo!

14 października 2014 r. w Warszawie na gali programu „Działaj Lokalnie” oraz „Społecznika Roku 2014” tygodnika Newsweek Karol Duer odebrał Certyfikat Działaj Lokalnie dla Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Read more...