890x
 

Kalendarium

Ostatni materiał o nas w Horyzont TV:

Partnerzy medialni

slubice24 logo bez podpisu
1tvslubice230x50
 
logo rzepin net
 
logo Pogranicze Lubuskie
 

Administrujemy lubuską częścią portalu:

Ruszają prace nad regionalną platformą współpracy biznesu i NGO

Zielonogórska Fundacja CSR Profit działająca na rzecz wspierania zasad zrównoważonego rozwoju oraz propagowania koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu rozpoczęła prace nad regionalną platformą współpracy biznesu i NGO.

Read more...

Aktywny Kalendarz Adwentowy

Już po raz kolejny Fundacja na rzecz Collegium Polonicum włączyła się w akcję Aktywnego Kalendarza Adwentowego. W tym roku zapraszamy mieszkańców do wspólnego przygotowywania bożonarodzeniowych kartek.

Read more...

Zagłosuj na Magdalenę Tokarską w wyborach do Komitetu Monitorującego PO WER

Do 1 grudnia można głosować na przedstawicieli organizacji pozarządowych w Komitecie Monitorującym Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (KM PO WER). Wśród osób kandydujących jest lubuszanka, prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum - Magdalena Tokarska.

Read more...

Buduj współpracę – weź udział w warsztatach Modelu Współpracy

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum i Powiat Słubicki zapraszają przedstawicieli samorządów oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu słubickiego zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych współpracy. Warsztaty odbędą się w dniach 21-22 listopada i 12-13 grudnia w Słubicach.

Read more...

UNI Start – Uniwersytet Rozwoju Osobistego

Zapraszamy uczniów klas II słubickich gimnazjów na zajęcia pozalekcyjne, na których będą ćwiczyć swoje kompetencje „miękkie”: komunikowanie się, współpracę w grupie, wystąpienia publiczne, argumentację, kreatywne rozwiązywanie problemów. I nie tylko!

Read more...

Działamy Lokalnie i to wzorowo!

14 października 2014 r. w Warszawie na gali programu „Działaj Lokalnie” oraz „Społecznika Roku 2014” tygodnika Newsweek Karol Duer odebrał Certyfikat Działaj Lokalnie dla Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Read more...

Magdalena Tokarska została Ambasadorką!

Prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum Magdalena Tokarska została Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet. Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet jest wzorowana na Europejskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet i skupia Panie, które odnoszą sukcesy prowadząc swoje firmy oraz angażują się w pozabiznesową działalność społeczną.

Read more...